‘2.908 TEU kapasiteli ve 195 metre boyundaki MED MERSİN gemisi, Medlog Gemicilik tarafınca işletilmek suretiyle Türk Internasyonal Vapur Sicili’ne kaydedilerek Türk Bayrağı çekti. Hayırlı olsun’ ifadelerine yer verdi.
![MED MERSİN Türk bayrağı çekti 3 bilge de jpg](wp-content/uploads/2024/02/bilge-de-jpg.webp)
Bilge Tekin ; uzun yıllardır kelimelerle dans etmiş deneyimli bir yazardır. Teknolojiyi yakından takip ederken, gemicilik eğitimi alarak denizlerin sırlarını keşfetmiş ve bu maceralardan büyük tecrübeler kazanmıştır. Kitaplardan ilham alan Bilge Tekin; yazma tutkusuyla okuyucularını farklı dünyalara götürmeyi amaçlar. Yılların verdiği birikimle, her bir kelimeyi özenle seçer ve okuyucularının kalplerine dokunmayı hedefler.